Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 

Ochrona fizyczna

Fotolia_56124854_Subscription_Monthly_M
 

Profesjonalna ochrona obiektów w Łodzi

Stacjonarna ochrona fizyczna polega na stałej obecności pracowników w strzeżonym obiekcie, którzy nieustanne czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia. Wszystkie działania, jakich się podejmujemy jako profesjonalna firma, opieramy na ścisłej współpracy z przyszłymi kontrahentami. Ochrona obiektów w Łodzi to nie tylko identyfikacja problemu, ale także analiza i wybór optymalnego rozwiązania. Zapewniamy realne wsparcie w czasie rzeczywistym – skuteczny system kontroli ActiveGuard oraz nadzorujących ochronę koordynatorów. Większość naszych Klientów uważa, że najlepszy wybór to ochrona długoterminowa. Nie trzeba się wówczas przejmować kończącą się umową czy jej przedłużaniem.

Bezpiecznie w Łodzi, dzięki odpowiedniej ochronie obiektów

Przy podjęciu współpracy kładziemy nacisk przede wszystkim na rzetelną ocenę zagrożeń, jakim mamy przeciwdziałać. Dopiero po szczegółowej analizie zebranych danych możemy zacząć świadczyć usługi całodobowej lub doraźnej ochrony obiektów w Łodzi, wspieranej przez mobilne załogi interwencyjne. Kadra naszych pracowników jest wykwalifikowana, a także dobierana w taki sposób, aby mogli Państwo na nich liczyć w każdej sytuacji. Większość Klientów decyduje się na ochronę długoterminową, dzięki czemu nie ma konieczności zawierania nowych umów co jakiś czas.

Ochrona domu i mienia, dopasowana do indywidualnych potrzeb

Nie boimy się wyzwań, dlatego ochrona domu czy mienia to dla nas priorytet. Podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania w zakresie objętym koncesją. W obiektach w Łodzi, gdzie będziemy zajmować się ochroną długoterminową, zostanie zamontowany system monitoringu wizyjnego. Mimo trzymania się ścisłych procedur i autorskich planów ochrony zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby Klienta.

Zaawansowane systemy ochrony i kontroli obiektów w Łodzi

Na terenie każdego obiektu chronionego przez naszą firmę, standardowo stosuje się punkty kontrolne obchodów World TAG oraz odpowiednie oznakowanie, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie skuteczności ochrony. W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa naszych Klientów firma DEFENDO posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej, dzięki czemu gwarantujemy pełną ochronę mienia oraz odpowiedzialność za powierzone nam nieruchomości czy rzeczy. Osoby, które zdecydują się na podjęcie współpracy, mają możliwość obserwacji pracy personelu dzięki systemowi monitorowanie czasu i miejsca w czasie rzeczywistym. – ActiveGuard. Pozwala na to wykorzystana technologia transmisji danych oparta na systemie GPRS. Ochrona obiektów na terenie Łodzi to nasza specjalność.

Korzyści jakie przynosi system: