Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 

Ochrona fizyczna

Fotolia_56124854_Subscription_Monthly_M

Stacjonarna ochrona fizyczna polega na stałej obecności pracowników w strzeżonym obiekcie. Do zadań pracowników ochrony należy nieustanne czuwanie nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym obiekcie.
Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z przyszłymi kontrahentami. Towarzyszymy im od momentu identyfikacji problemu, poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiazania.
Realizując usługę ochrony Państwa obiektu nie ograniczamy sie jedynie do zapewnienia samych posterunków ochrony, ale dajemy realne wsparcie w postaci skutecznego systemu kontroli w czasie rzeczywistym przy użyciu urządzenia ActiveGuard oraz koordynatorów, nadzorujacych przebieg ochrony.
Przy podjęciu współpracy przezde wszystkim kładziemy nacisk na rzetelną ocenę zagrożeń, którym mamy przeciwdziałać.
Po szczegółowej analizie zebranych danych możmy świadczyć usługi ochrony całodobowej lub doraźnej obiektów, wspieranej przez mobilne załogi interwencyjne.

Naszą kadrę pracowniczą dobieramy poprzez szczegółową selekcję, która ma na celu stworzenie zespołu ludzi, na których będziecie Państwo mogli w pełni polegać. Posiadając taki potencjał ludzki podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania w zakresie objętym koncesją.

W każdym przypadku gdy tylko klient wyrazi potrzebę lub gdy skorzysta z naszego doradztwa wyposażamy chroniony obiekt w system monitoringu wizyjnego.
Posiadamy autorskie plany ochrony i szczegółowe procedury ale zawsze koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach Klienta.
System ochrony jest ściśle dostosowany do specyfiki obiektu, opracowany na podstawie analiz, potrzeb i potencjalnych zagrożeń.
Zawsze przed przystąpieniem do realizacji usługi robimy rozpoznanie oraz audyt obiektów i terenów chronionych co pozwala nam maksymalnie zminimalizować wszelkie zagrożenia.
Na terenie każdego obiektu chronionego przez DEFFENDO, w celu zwiększenia skuteczności ochrony obiektu, standardowo stosuję się punkty kontrolne obchodów World TAG oraz odpowiednie oznakowanie obiektu.

 

 


W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa naszych Klientów firma DEFENDO posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej, dzięki czemu gwarantujemy pełną ochronę i odpowiedzialność za mienie nam powierzone. 
ActiveGuard, to system monitorowania czasu, miejsca i rezultatów pracy personelu w czasie rzeczywistym, dzięki zastosowaniu technologii transmisji danych opartych na systemie GPRS.


Umożliwiamy naszym Klientom pełny dostęp do weryfikacji posterunków ochrony poprzez dostęp ON-LINE do systemu ActiveGuard.


Korzyści jakie przynosi system: