Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 

GPS

1

DEFENDO proponuje nowatorskie rozwiązanie GPS, które monitoruje pojazdy, osoby i zwierzęta w czasie rzeczywistym.
Korzystając z aplikacji On-Line DEFENDO TrackGuard umożliwiamy kontrolę pozycji pojazdu, kontrolę pracy oraz realizację zadań pracowników firm.
Przyczynia sie to do lepszego wykorzystania czasu pracy oraz oszczędności związanych z utrzymaniem floty pojazdów.

ZALETY DEFENDO TarackGuard:
 - stały podgląd na obiekty monitorowany

- podgląd na historię pozycji pojazdu (możliwość podglądu, bez czasowego ograniczenia)
- dostęp do platformy 24h/7
- powiadomienie SMS
- geostrefy
- logowanie do platformy poprzez przeglądarkę internetowąMonitoring pojazdów GPS to skuteczny system aktywnej ochrony samochodów prywatnych i firmowych przed kradzieżą.
W przypadku zagrożenia kierowcy czy kradzieży monitorowanego pojazdu umożliwia m.in. wezwanie pomocy lub przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe autoalarmu, zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju (użycia lawety lub kradzieży kół).

System działa w ten sposób, że po otrzymaniu sygnału alarmowego nasza firma zawsze kontaktuje się z właścicielem, w celu weryfikacji odebranego sygnału. Działania interwencyjne podejmujemy jeżeli właściciel potwierdzi, że doszło do kradzieży pojazdu lub zagrożenia. Namierzamy wtedy auto i natychmiast podejmujemy działanie celem jego odzyskania lub interwencji. Równolegle nasz operator zgłasza kradzież na Policję i wspólnie podejmujemy próbę odzyskania pojazdu.