Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 

GPS

1

Ochroń swój samochód w Łodzi z lokalizatorem GPS

Jako profesjonalna firma działająca w branży od lat, świadczymy usługi ochroniarskie na wielu płaszczyznach. Oprócz ochrony fizycznej mamy również do zaproponowania nowatorskie rozwiązanie GPS, które pozwala na monitorowanie pojazdów, osób, a nawet zwierząt znajdujących się w Łodzi, a także każdym innym miejscu, w czasie rzeczywistym. Wszystko to dzięki aplikacji On-Line DEFENDO TrackGuard. Jeśli interesuje Cię rozwiązanie, jakim jest GPS, zachęcamy do kontaktu. Każdy, kto choć raz zdecydował się na nawigację GPS, nigdy z niej nie zrezygnuje. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Łodzi, a także wszystkich okolicznych miejscowości.

Lokalizator GPS – korzyści posiadania

Lokalizator GPS umożliwia kontrolę pozycji pojazdu, pracy i realizacji zadań pracowników firm. Przyczynia się on do lepszego wykorzystania czasu pracy. Oprócz tego oferowany lokalizator GPS generuje oszczędności związane z utrzymaniem floty pojazdów – szczególnie w przypadku firm transportowych. Warto zainwestować w rozwiązanie, jakim jest monitoring pojazdów – potwierdzi to wielu przedsiębiorców z Łodzi, a także innych miejscowości. Można np. natychmiast zareagować, jeśli pracownik bez zgodny przełożonego zacznie wykorzystywać firmowy samochód do prywatnych celów. Nawigacja GPS to niepodważalny dowód, który daje możliwość weryfikacji położenia danego auta. 

Monitoring pojazdów jako środek zapobiegawczy kradzieżom – Łódź

Korzystanie z tego typu rozwiązań może zwiększyć poczucie bezpieczeństwa kierowców. W przypadku zagrożenia czy kradzieży monitoring pojazdu umożliwia m.in. wezwanie pomocy lub przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe autoalarmu, zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju (użycia lawety lub kradzieży kół). System, jakim jest monitoring pojazdów działa w ten sposób, że po otrzymaniu sygnału alarmowego nasza firma z Łodzi zawsze kontaktuje się z właścicielem, w celu weryfikacji odebranego sygnału GPS. Działania interwencyjne podejmujemy jeżeli ten potwierdzi, że doszło do kradzieży pojazdu lub zagrożenia.

Sprawdzający się lokalizator pojazdów GPS – Łódź

Namierzamy wtedy auto i natychmiast czynimy swoje powinności, interweniując. Równolegle nasz operator zgłasza kradzież na Policję i wspólnie podejmujemy próbę odzyskania pojazdu. Monitoring pojazdów GPS to skuteczny system aktywnej ochrony samochodów prywatnych i firmowych przed kradzieżą sprawdzający się zarówno w Łodzi, jak i wszystkich innych miastach w kraju i poza nim. To opłacalna inwestycja, dzięki której ma się całodobowy, stały podgląd na samochody, niezależnie od swojej lokalizacji – wystarczy zalogować się do platformy poprzez przeglądarkę internetową. Nawigacja GPS to najpopularniejszy system oparty na sygnałach radiowych, które wysyłane są przez sztuczne satelity.

Zalety DEFENDO TrackGuard: